Bu büyülü dünyada karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışmak istiyor musunuz?

Sitemize üye olunuz...
Bu büyülü dünyada karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışmak istiyor musunuz?

Sitemize üye olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDeathomens RPGLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Hoşgeldiniz. Lütfen, Giriş yapınız ya da Kayıt olunuz.

Sitemize hoşgeldiniz!
Harry Potter zamanını hatta bilinen dört büyücü zamanını bile geride bırakıp daha öncelere götürüyoruz sizleri. Alışılmamış temamız ve özgün sistemlerimizle beraber sizleri bekliyoruz. Sihirli dünyamızın kapılarından geçerek bu heyecan dolu kurguda yerinizi alabilirsiniz.
Sihirli günler dileriz.

blablabla
SITE STATS

User Legend

Gabriella Leah Allison

2 posters
YazarMesaj
Gabriella Leah Allison

Kadın
Gerçek Ad : Ezgi

Karakter Bilgileri
Özel Yetenek:
Quidditch Mevkii:
Büyücü Gücü:
Gabriella Leah Allison Left_bar_bleue35/100Gabriella Leah Allison Empty_bar_bleue  (35/100)

Gabriella Leah Allison Empty
MesajKonu: Gabriella Leah Allison   Gabriella Leah Allison EmptyPerş. Mart 24, 2011 3:15 pm

Gece evine tıkılıp kalmak ne korkunç birşey. Ne dışarı çıkabiliyorsun nede avlanabiliyorsun. Hayat benim için çok zor geçiyor olmalıydı. Yani en azından ben öyle tahmin ediyordum. Yatağımda oturmuş tavana bakıyorken birden kıvranmaya başladım. Neler oluyordu böyle?. Sırtıma sanki biri bıçak saplıyordu ve bu da benim canımı acıtıyordu. Boğazım ise yanıyordu .Boğazımdaki kuruluk yavaş yavaş mideme doğru geriliyor geçtiği yerlerde sanki heyelan etkisi bırakıyordu. Kan içmem gerekiyordu. Bu saatte gece evinde dolaşmak yasaktı ama bu benim umurumda bile değildi. Buradan bir an önce gitmem ve kendime av bulmam gerekiyordu. Zar zor yataktan kalkıp üstüme kotumu ve bir tişört giyip odamdan çıktım.

Koridora geldiğimde etrafıma bakındım. Etrafta kimsenin olmadığından emin olmam gerekiyordu. Bugün şans benden yanaydı.Ortalıkta kimse yoktu. Karnımı tutup merdivenlere doğru yürüdüm. Bitkin düşmüştüm ve bir an önce kan içmem gerekiyordu.Merdivenlerden inip doğu duvarına doğru yürümeye başladım. Doğu duvarından atlayıp dışarı çıktım. En zor kısmı atlatmıştım. Derin bir oh çekip arabama doğru koşmaya başladım.

Arabama geldiğimde anahtarı kontağa takıp arabayı çalıştırdım. Hala sızlanıyordum ama ilk olduğu gibi değildi. Gaza basıp Oklahoma'ya doğru sürmeye başladım. Yoldan geçen insanlar bile ağzımı sulandırmaya yetiyordu.Bu düşünceler ve bu susuzluk nerden geldi bilmiyordum. Kırmızı vampirliğe ilk adımımdabile böyle bir susuzluk hissetmemiştim. Derin bir iç çektim ve kendimi toparladım.Yaptığım şeyden pişman olsam da yapacaktım. Bu bir gereksinimdi. Central park'a geldiğimde arabadan inip parkın içine doğru yürümeye başladım.

Park'ın içine geldiğimde ortalığı koklamaya başladım. Eğer avlanmak istiyorsam iyi birini seçmem gerekiyordu. Etrafıkoklamaya devam ederken yanıma bir oğlan gelip
''Merhaba güzelim'' dedi. Av kendi ayağıyla gelmişti. Ona dönüp ''Merhaba yakışıklı''diye cevap verdim. Sarı saçlı mavi gözlü ve çok yakışıklıydıOnu kendime çekip öpmeye başladım. Amacım onu etkilemekti. Bunu yaparken bir yandan da zihniyle oynuyordum. Arka sokağa gitmeye ikna ederken hala dudaklarım dudaklarındaydı. Sonunda arka sokağa doğru yürümeye başladık.Sokağa geldiğimizde onu duvara yaslayıp boğazını ısrdım ve kanını içmeye başladım. Kendimden geçmiştim ve olanların farkında değildim.İşim bittiğinde adamı yere attım. Tanrım! Ben napıyordum böyle.İzin olmadan bir insanın kanını içmiştim. Pişmanlık duymuştum. Ama artık çok geçti. Bunu yapan benmiydim?.Kendime bir türlü inanamıyordum.

Bu yaptığıma hala inanamıyordum. Ellerim yüzümde bir süre öylece oturdum. Donup kalmıştım. O sırada omzumda bir el hissettim. Arkamı döndüğümde korkudan çığlık attım. Çünkü birinin gelmesini beklemiyordum. Bana bakıp ''Pişmansın ama dönüş yolu yok'' dedi. İyi birine benziyordu. Ona bakıp Yemin ederim istemeden oldu. Ne yapacağımı bilemedim" dedim. Gerçekten çok pişmandım. Böyle birşey başıma ilk defa gelmişti. Bana bakıp "Sorun değil. Yardım et. Bu cesedi taşımamız lazım." dedi ve cesedi kaldırıp çalılıklara taşıdık. Ağlamaya başladım. Bana sarıldı. Çenesini kafamın üzerine koydu ve omzumu ovuşturdu. Daha sonra beni banka oturttu ve konuşmaya başladı."Bak, zevklerine yenilmişsin. Bu belli. Ama sorun değil." dedi. "Benim adım Poseidon. Seninki ne?" diye sordu. Birsüre ona baktım. İşaretinin olmaması beni şaşırtmıştı. Yinede onunla konuşacaktım. Çünkü şu an kiminle konuştuğum umurumda bile değildi. Gözlerimi silip ''Memnun oldum Poseidon. Ben de Renesmee. Burada ne arıyorsun '' diye sordum. Bi süre duraksadıktan sonra konuşmaya başladı

Onudinlediğimi belli etmek için kafamı salladım. Dövmeleri yoktu. Onlar yerine mühürleri vardı. Başka bir ırktan olması beni korkutmuyordu. Aksine daha da heyecanlanmama neden oluyordu. Ona bakıp ''Vay canına! Gerçekten çok güzeller. Çok şanslı olmalısın dedim. Ben ''Neden buradasın'' diyince "Nedenmi buradayım? Çünkü canım çok sıkılıyor. Bir şeyler yapmam gerek ve bu aralar kafayı taktığım biri var. Başka bir ırktan ama onu çok seviyorum.Ancak o beni sevmiyor. Bence seviyor ama tercihi ben değilim.Vampirlerden bir sevgilisi var." dedi dudağını bükerek. Bu hali beni üzmüştü. Vampirle magnus'un birleşmesi çok enteresan olmalıydı. Ona bakıp ''Aslında benim durumum biraz karışık. Önceden Nxy'in tarafındaydım ama içimdeki kötülük giderek büyüdü ve karanlık tarafa geçtim. işaretlenmem de bir o kadar sıra dışıydı. Kendi barımdayken Bir iz sürücü tarafından işaretlendim. Önce gözlerim karardı. Bir anda kendimi yerde buldum. Ne olduğunu anlamadan alnımda şuan gördüğün hilal belirdi. Dönüşümü tamamlayınca da kırmızı vampir oldum. Sonrada gece evinde buldum kendimi'' dedim heyecanlı heyecanlı. Onunla konuşmak şaşırtıcı derecede güzeldi. .
Usta
Usta
Usta

En Belirgin Özellik : Puan veririrm

Karakter Bilgileri
Özel Yetenek:
Quidditch Mevkii:
Büyücü Gücü:
Gabriella Leah Allison Left_bar_bleue50/100Gabriella Leah Allison Empty_bar_bleue  (50/100)

Gabriella Leah Allison Empty
MesajKonu: Geri: Gabriella Leah Allison   Gabriella Leah Allison EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:01 pm

Anlatım (Akıcılık, betimleme, vs.): 17/25
İmla: 12/15
Görünüm: 6/10

Büyücü Gücü: 35/50 Puan

Gabriella Leah Allison
1 sayfadaki 1 sayfası