Bu büyülü dünyada karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışmak istiyor musunuz?

Sitemize üye olunuz...
Bu büyülü dünyada karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışmak istiyor musunuz?

Sitemize üye olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDeathomens RPGLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Hoşgeldiniz. Lütfen, Giriş yapınız ya da Kayıt olunuz.

Sitemize hoşgeldiniz!
Harry Potter zamanını hatta bilinen dört büyücü zamanını bile geride bırakıp daha öncelere götürüyoruz sizleri. Alışılmamış temamız ve özgün sistemlerimizle beraber sizleri bekliyoruz. Sihirli dünyamızın kapılarından geçerek bu heyecan dolu kurguda yerinizi alabilirsiniz.
Sihirli günler dileriz.

blablabla
SITE STATS

User Legend

Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması

YazarMesaj
crocodill

Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Empty
MesajKonu: Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması   Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması EmptyPtsi Ağus. 17, 2015 8:23 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Site Adresi: Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması
Site İçerik: Sağlık
Site Açılış Tarihi: 2011
Site Hakkında Tanıtım:

Uzun zamandır soluk tenime renk katsınlar diye saçlarımı boyuyorum. Reklamlarda boyalı saçlar ne güzel de ışıldıyor! Hayır, reklamları geçin, saçlarını boyayan her kadının saçı istisnasız güzel güzel parlıyor güneşte. İnsanın siniri bozuluyor, sürekli saçlarımı toplamak istiyorum.. Sık boyadığım için de kırılıp dökülüyorlar. Birileri bir şeyler önersin de yapayım diye bakıyorum. Zeytinyağı diyorlar, sarımsak diyorlar hepsini yapıyorum. En son aktar dükkanı olan bir arkadaşım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ile tanıştırıyor.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]nin tamamen bitkisel olduğunu, saçlarımın bu hale kimyasal ürünler bulunduran şampuanlar yüzünden geldiğini falan söylüyor. Bu kadar zaman denediğim onca kimyasal ürün, mahvetmiş saçlarımı. Hamadi olmasa nasıl toparlardım bilmiyorum. Bitkisel yağlarla bezenmiş serumu duştan sonra saçlarımın uçlarına sürüyorum.

Nereden alabiliriz biz bu serumu derseniz en fazla bakım ürününün bulunduğu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresli sitede mevcut. Normalden daha düşük fiyatlarla alabiliyorsunuz buradan. Arkadaşım bu siteyi önerdiğinden beri ben de sürekli karıştırıp alabileceğim yararlı şeyleri alıyorum.

Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması
1 sayfadaki 1 sayfası