Bu büyülü dünyada karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışmak istiyor musunuz?

Sitemize üye olunuz...
Bu büyülü dünyada karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışmak istiyor musunuz?

Sitemize üye olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDeathomens RPGLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Hoşgeldiniz. Lütfen, Giriş yapınız ya da Kayıt olunuz.

Sitemize hoşgeldiniz!
Harry Potter zamanını hatta bilinen dört büyücü zamanını bile geride bırakıp daha öncelere götürüyoruz sizleri. Alışılmamış temamız ve özgün sistemlerimizle beraber sizleri bekliyoruz. Sihirli dünyamızın kapılarından geçerek bu heyecan dolu kurguda yerinizi alabilirsiniz.
Sihirli günler dileriz.

blablabla
SITE STATS

User Legend

Cilt Bakımında Erken Yaşlarda Tedbir

YazarMesaj
crocodill

Cilt Bakımında Erken Yaşlarda Tedbir Empty
MesajKonu: Cilt Bakımında Erken Yaşlarda Tedbir   Cilt Bakımında Erken Yaşlarda Tedbir EmptyC.tesi Haz. 11, 2016 6:28 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Site Adresi: Cilt Bakımında Erken Yaşlarda Tedbir
Site İçerik: Güzellik & Bakım
Site Açılış Tarihi: 2012
Site Hakkında Tanıtım:

26 yaşımdayım, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olduğum için cilt bakımına özel bir önem göstermem gerektiğini hiç düşünmemiştim. Bir televizyon programında konuşan uzmana göre; genç ve sağlıklı cilde zamanında doğru bakım yapılmazsa yaşlanma etkileri çok daha erken ortaya çıkıyordu. Şimdiye dek hafif bir nemlendirici ve temizlik ürünlerinden başka anlatıldığı gibi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir ürün kullanmadığım için doğru bakım derken ne kastettiğini bile anlayamadım.

Pek çok kadının benimle aynı yanılgıyı yaşadığını fark ettim. Ciltte kırışıklıklar belirmeye başlayana kadar hiçbir özen göstermeyip kırışık oluşumu başladığında cilt bakımına başlamanın sadece yeni kırışık oluşumunda etkili olduğunu öğrendim. Dermokolik sitesinde [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ürünleri çıktı karşıma.

Mantık olarak cildin kolajen üretimini tetikleyerek kendini yenileme yeteneğini geliştirmeyi hedefleyen dermokozmetik StriVectin ürünleri hakkında yazılanları okuduğumda televizyonda konuşan uzmanın sık sık kullandığı doğru bakım ifadesi de anlam kazandı benim için. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesinden daha önce de sipariş verdiğim için güvenle alışveriş yapabileceğimi biliyordum. Gelecek ay 27 yaşıma gireceğim ama doğru cilt bakımı sayesinde yaşlanmak gibi bir korku duymuyorum.

Cilt Bakımında Erken Yaşlarda Tedbir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cilt Bakımında Uzman Marka
» Olgun Yaşlarda Yaşlanma Korkusu
» Tırnak Bakımında Profesyönellik
» Saç Bakımında Bilinmesi Gerekenler
» Yumuşacık Cilt Arzulayanlara