Bu büyülü dünyada karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışmak istiyor musunuz?

Sitemize üye olunuz...
Bu büyülü dünyada karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışmak istiyor musunuz?

Sitemize üye olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDeathomens RPGLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Hoşgeldiniz. Lütfen, Giriş yapınız ya da Kayıt olunuz.

Sitemize hoşgeldiniz!
Harry Potter zamanını hatta bilinen dört büyücü zamanını bile geride bırakıp daha öncelere götürüyoruz sizleri. Alışılmamış temamız ve özgün sistemlerimizle beraber sizleri bekliyoruz. Sihirli dünyamızın kapılarından geçerek bu heyecan dolu kurguda yerinizi alabilirsiniz.
Sihirli günler dileriz.

blablabla
SITE STATS

User Legend

Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi

YazarMesaj
crocodill

Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi Empty
MesajKonu: Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi   Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi EmptyPerş. Haz. 16, 2016 10:01 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Site Adresi: Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi
Site İçerik: Cilt Ürünleri
Site Açılış Tarihi: 2014
Site Hakkında Tanıtım:

Hayatımın 52 yılını geride bırakırken ellerimde ve yüzümde oluşmaya başlayan kahverengi lekeler benim en büyük sorunum haline geldi. İlk gençlik yıllarımdan beri cilt bakımının öneminin farkında olan biriyim. Cilt bakımında daima [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ürünleri tercih ettim, kış ayların da bile güneşin zararlı etkilerinden korunmaya özen gösterdim.

Yüzümdeki lekeler genelde şakaklarıma doğru, saç çizgisine yakın olduğu için saklamakta zorlanmıyorum ama ellerimi saklayamadığım gibi makyajla kapatmak gibi bir ihtimal de yok. Birkaç ay önce lekeler konusunda sohbet ettiğim bir eczacı bana [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] markalı ürünlerden bahsetti ve internetten araştırmamı önerdi. İnternet kullanımında pek başarılı olmadığımdan kızımdan rica ettim.

Kızım kozmetik ürün alışverişlerini yaptığı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesinden benim için ürünlere bakmaya başladı. Retinol ürünlerini birlikte incelediğimizde, markanın özellikle yaşlanma karşıtı ürünleriyle dikkat çektiği ve anti-aging cilt ve el kremlerinin çizgilerin ve kırışıkların azalmasında oldukça başarılı olduğu sonucuna vardık. Sipariş vererek kullanmaya başladım. Yaklaşık üç aydır ürünleri kullanıyorum, cildimi taptaze ve yumuşacık hissediyorum. Lekelerin görünümünde azalma var, bir süre sonra daha da etkili olacağından hiç şüphem yok.

Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi
1 sayfadaki 1 sayfası