Bu büyülü dünyada karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışmak istiyor musunuz?

Sitemize üye olunuz...

AnasayfaDeathomens RPGKayıt OlGiriş yap
Hoşgeldiniz. Lütfen, Giriş yapınız ya da Kayıt olunuz.

Sitemize hoşgeldiniz!
Harry Potter zamanını hatta bilinen dört büyücü zamanını bile geride bırakıp daha öncelere götürüyoruz sizleri. Alışılmamış temamız ve özgün sistemlerimizle beraber sizleri bekliyoruz. Sihirli dünyamızın kapılarından geçerek bu heyecan dolu kurguda yerinizi alabilirsiniz.
Sihirli günler dileriz.

blablabla
SITE STATS

User Legend

Paylaş | 

Aleeza Der Ki

YazarMesaj
Aleeza Moss
Lady Ahern & II. Sınıf
Lady Ahern & II. Sınıf

En Belirgin Özellik : Dindar. Ailesine karşı gelip bu okula girdi. Yoksa bilirsiniz, Yahudiler büyüye kesinlikle karşıdır.
Kan Durumu : Melez.
Gerçek Ad : Passive.

Karakter Bilgileri
Özel Yetenek:
Quidditch Mevkii:
Büyücü Gücü:
41/100  (41/100)

MesajKonu: Aleeza Der Ki   C.tesi Mart 19, 2011 7:18 pm

Bir kış günü kadar soğuk ve ürkütücüdür Aleeza. Dinî özelliklerinin hepsini bünyesinde barındırır ve kendisine edilen bütün küfürleri ülkesine ve dinine edilmiş olarak kabul eder. Tam bir Yahudidir. Gizemli bir yapısı vardır. İnsanlara geçmişi hakkında bahsetmez. Her gün bir saat kadar sabahları dua etmektedir. Karanlık bir yapısı vardır. Aleeza'yla konuşanların çoğu, yanından ayrıldıktan sonra üzerinde berbat, yorucu ve karamsar bir etki hisseder. Bir tür duygu karmaşası diyebiliriz. Çünkü Aleeza konuşurken ki sakinliği ve etkileyiciliğiyle sizi baştan çıkarırken aynı zamanda zihninize girmeyi de başarır. Gözlerindeki mistik duygu karmaşası sizi delirtebilir. Hissettiği duygular asla yüzüne yansımazken sinirlendiği nadir zamanlarda görülür. Ağlama gibi bir özelliği yoktur. Bu yüzdendir ki ona değişik sıfatlar takılmıştır.

İlişkiler aşağıdaa

;; Dinimden dolayı nefret edenler.
    &
    &
    ...

;; Benden etkilenenler.
    &
    &
    ...

;; Beni benden alan, baştan çıkaran. (Yetişkin olursa mitiş olur ama olmazsa da öğrencide olur.)
    &

;; Her şeyime rağmen beni seven.
    &

;; Beni oldukça ilgi çekici bulanlar
    &
    &
    ...

;; Konuşmalarımdan etkilenenler.
    &
    &
    ...

;; Gizemli geldiklerim.
    &
    &
    ...

;; Derslere olan ilgisizliğime karşı derslerdeki başarıma anlam veremeyenler.
    &
    &

;; Benle konuşmak isteyenler, ama benim yüz vermediklerim.
    &
    &
    ...

;; Beni dikkatle izleyen, karşılıklı oturup beni sorguya çekip benim hakkımda bilgi öğrenmek isteyen.
    &

;; Birbirimizin kopyasıyız. Asılmak için erkek arayan, aynı zamanda etrafındaki insanları umursamayıp gizemli davranan insancıklarız.
    &

;; Beni tehdit edip duran, sevmeyenler.
    &
    &

;; Yalnızca takılıyoruz.
    &
    &
    &

Öncelikle unutmayın ki karakterim uyuz birisi. Öyle karakter ilişkileri muhteşem olmayacak. Onu oldukça gizemli bulabilirsiniz, çünkü garip birisi.

Farklı kurgular isteyen olursa şeetsin.

* RP kurgularını da buradan konuşabiliriz.

Aleeza Der Ki
1 sayfadaki 1 sayfası